Altınel Spor Kulubü
2007

Kulübümüz MTA antrenörü Zeki Kalkan’ın önderliğinde 2006-2007 sezonunda ilgili Spor Kulübünün faaliyetine son vermesi üzerine, Serhat Altınel Tenis Kulübü ismiyle lige katılmış olup. Ankara ‘nın Yüzüncü Yıl Çukurambar mah. Mehmet Emin Resulzade Anadolu Lisesi’nin salonunda faaliyet göstermeye 2006 yılında başlayıp erkekler basketbol branşının 5 kategorisinde Ankara alt yapı müsabakalarına katılmıştır. Antrenörlerimiz ve oyuncularımızın katılımıyla kurulmuş bir takım olup tamamıyla kendi imkanlarımızla (altyapıya) öğrenci alıp tecrübeli antrenörler eşliğinde yetiştirilmektedirler.
Kulübümüzün amacı ahlaklı, dürüst, çalışkan, çevik. sporcular arasında dayanışmayı sağlamak ve Türk gençlerinin diğer sporlarda olduğu gibi basketbol sporunda da başarılı olacağını göstermektir.

2007 yılın da Altınel spor olarak tescillenip Ankara ilinde basketbol branşında faaliyetine başlayan kulübümüz 2008 yılında bayanlar kategorisini de açmıştır.
2008 yılın da Amerikan futbolu branşında faaliyet göstermiştir.

2013 yılında korfbol branşında faaliyet göstermiş ve Türkiye 2.si olmuştur. Kuruluşundan bu yana çeşitli kategorilerde derece yaparak kupalar kazandık.

Eylül ayından haziran ayına kadar takım antrenmanları haziran ayından eylül başına kadar spor okulları faaliyetine devam edilecektir. Kulübümüzde anterenman saatleri cumartesi-pazar günleri oyuncuların ders programına uyacak şekilde ayarlanır.

Yaz okulları haftada 3 gün 17.00/19.00 arası guruplar halinde yapılacaktır.

İletişim için
Adres: Altınel Spor Kulübü
Malazgirt mah.28.sok
No: 33/10 Dikmen –Ankara

Web: www.altinelspor.org.tr.

Zeki kalkan: 05327279063
Atınç kalkan:05462569882

Email göndererek iletişime geçebilirsiniz.

 

Altınel S.K. Haberler

Web sayfamız yenilendi.

 ANTRENMANLARIMIZA  VARLIK MHL,ŞEHİT CENGİZ POLAT A.L.  SS DEVAM ETMEKTEYİZ HAMDULLAH SUPHİ İ.O...

» Devamı...